Demirhan İnşaat’a hoşgeldiniz.

Kurulduğu 1976 yılından beri gurur kaynağı olmuş, sahiplerinin yaşamlarına ve bölgeye değer katmış projeleriyle “Çağdaş ve Kaliteli Yaşam Alanları” yaratabilmeyi kendine hedef edinen Demirhan İnşaat, yeni projeleriyle yeni değerler yaratmak için çalışmalarına özen ve dikkatle devam etmektedir.

Yeni
Projeler

Demirhan İnşaat'ın Süreyya Plajın'da İkon olmaya aday yeni projesi Demirhan Arte'yi incelemek için buraya tıklayınız.

Tamamlanan
Projeler

Demirhan İnşaat 2019 yılında İstanbul Maltepe bölgesinde bir yeni premium segment proje inşaatı yapmaktadır.

Planlanan
Projeler

Gelecekte yapılması planlanan projeleri inceleyebilir, yatırım fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Sizin yerinize düşünüyor olmak bizi biz yapıyor.

TASARIMDAKİ
DETAYLAR

Dayanıklılığı yüksek olan tuğla, doğal, kaliteli, kullanıcı dostu, fazla bakım gerektirmeyin bir üründür. Nefes alan gözenekli yapısı sayesinde kışın güneşli günlerde tuğlalar, güneşten gelen ısıyı depolar ve gerekli olduğu zaman geri verir. Yazın, sıcaklığı tamponlayarak, binanın aşırı ısınmasını önler.

FARKLI
BAKIŞ AÇILARI

Mimari çizgisi, yaşam alanlarının kullanışlılığı ve verimliliği, kullanılan 1.sınıf malzemeleri ile Demirhan İnşaat sizlere ayrıcalıklı ve prestijli bir yaşam sunuyor!

SÜRDÜRÜLEBİLİR
GELECEK

Enerji kaynaklarının düşük seviyede tüketilmesini sağlayarak, doğayla ve insanla uyumlu bir mimari tarz ile gelecek nesillerimiz için doğru projeler geliştirmeye özen gösteriyoruz.

HABERLER

  • 27
  • ŞUB

Demirhan İnşaat İdealtepe Minibüs Caddesi üzerinde yeni projesini duyuruyor.  Proje mimari, mühendislik, teknoloji ve estetik yönleriyle bölgede emsali az bulunan imkanlar sağlanıyor. Detaylı bilgi için proje sayfasını
inceleyebilirsiniz

  • 18
  • OCA

İdealtepe Çamlık projesi tamamlandı.
Demirhan İnşaat'ın 10 daireden oluşan Çamlık Projesi'nde yaşam başladı. Her detayı özenle düşünülerek hazırlanan projede şimdi konfor ve rahatlığın tadı çıkarılıyor. .